
Arnhems keramiek atelier
Kindercursus keramiek, lekker creatief bezig zijn. Ook leuk als verjaardagsfeestje.
Bij het Arnhems keramiek atelier kun je je heerlijk creatief uitleven!
Tijdens deze cursus ga je werken met met klei, glazuur en gips.
Je neemt zelf een stuk speelgoed of servies mee dat je leuk vind en daar ga je mallen van maken.
Je leert werken met gietklei en klei uit een pak en je mag je aan de slag gaan met een echte pottenbakkersdraaischijf!
Je leert werken met gietklei en klei uit een pak en je mag je aan de slag gaan met een echte pottenbakkersdraaischijf!
Na afloop ga je je kunstwerk ‘verven’ met glazuur.
Deze workshop wordt gehouden in de Rozet, Kortestraat 16 Arnhem.
Je kunt deze workshop ook als kinderfeestje houden.
Meer weten? Via de roze button kom je op de website.
Op zoek naar nog meer leuke creatieve activiteiten in Arnhem? Kijk in de rubriek Clubjes op Kidsproof Arnhem!
Na afloop ‘verven’ we het geheelglazuur.
Arnhems keramiek atelier
Hommelstraat 57
6828 AJ Arnhem
Openingstijden
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
12x zomertips op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze zomer. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de zomer.
Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!
Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.