Drumles in Arnhem
Lekker drummen! Drumschool J.L.Beeren biedt stoere en gezellige drumles in Arnhem.
Iedereen die wil leren drummen kan hier terecht: de lessen worden helemaal afgestemd op jouw wensen en mogelijkheden. Als je nog nooit gedrumd hebt, kun je het hier leren vanaf de basis. Maar ook als je al kunt drummen, kun je hier lessen volgen om jezelf te verbeteren, andere stijlen te leren en nog beter met muziek mee te leren spelen.
Je krijgt een half uur per week les, op een vaste dag en een vast tijdstip. Dit kan individueel of in duo’s, afhankelijk van jouw leeftijd, ervaring en voorkeur. Voor de allerjongsten (tussen 6 en 8 jaar) worden er aparte snuffelcursussen gegeven.
Na een gratis proefles wordt je in een duo ingedeeld op basis van leeftijd, niveau en beschikbaarheid. De lessen worden gegeven in een mooie, ruime drumstudio.
Snuffelcursus
Speciaal voor kinderen tussen de 6 en 8 jaar zijn er snuffelcursussen van 5 lessen, om in een ongedwongen sfeer erachter te komen of drummen iets voor jou zou kunnen zijn. In een groepje van maximaal 4 leeftijdsgenootjes ga je lekker trommelen en probeer samen mooie ritmes te maken.
Kijk voor meer informatie over de drumlessen op de website via de roze button.
Heb jij al in onze Uitagenda gekeken voor de leuke activiteiten in Arnhem en omgeving dit weekend?
Drumschool J.L.Beeren
Minervasingel 10
6846 RA Arnhem
Openingstijden
Op afspraakToon op kaart
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x leuke winterknutsels
De winter is in volle gang! Na een middagje buiten spelen lekker even naar binnen? Ga samen met deze leuke winterknutsels aan de slag. Eventueel met een lekkere beker warme chocomel erbij!
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!