Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SGS Lingewaard

Bij SGS Lingewaard kun je terecht voor turnen en gymnastieklessen. Al vanaf 2 jaar!

Of je nu een sport zoek voor de allerkleinsten of voor de grotere kinderen, bij Stichting Recreatie Sport Lingewaard  hebben ze het allemaal.

Je kunt al vanaf 2 jaar beginnen met peutergym (heel leuk, samen met papa of mama), lekker spelen, klimmen, natuurlijk op de trampolines en nog veel meer

Vanaf 6 jaar kun je bij een gym groep. Naast een spelletje staan voornamelijk de toestellen centraal. Op speelse wijze leren, klimmen, klauteren, springen, hangen, rollen, duikelen, zwaaien, balanceren. Op trampolines of het luchtkussen, hartstikke stoer!

Meer weten? klik op de roze button.

Heb je al eens bij onze uitagenda gekeken? Daar vind je de leukste kinderactiviteiten in de regio!

SGS Lingewaard

Langekerkstraat 19

6851 BM Huissen

Openingstijden zie website voor het rooster
Prijs vanaf 3,69 euro per uur
Mail direct

Mail direct naar SGS Lingewaard

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes

Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 12 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.

Versla je winterdip met deze 21 vrolijke tips!

Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!

Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!

Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan nu de winkels dicht zijn? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief