Rugby Club The Pigs
Rugby, leuk voor iedereen die lekker fit wil worden en een gezellige teamsport wil beoefenen!
Rugby is een fysieke sport, een sport waarin lichamelijk contact veelvuldig voorkomt en zelfs een onmisbaar onderdeel van het spel is.
Het is een full body work-out en combineert atletiektechnieken met technieken uit het voetbal. De sport doet een groot beroep op techniek, balvaardigheid, snelheid, conditie, durf en doorzettingsvermogen en is geschikt voor alle kinderen.
Of je nu een jongen of een meisje bent en of je groot, klein, dik, of dun bent,
voor elk kind is er een plaats in het veld.
Spelplezier, ontwikkeling van de basisvaardigheden en teamgeest staan bij de jeugd dan ook centraal. Rugby is vooral ook een teamsport: een sport waarin samenwerking en teamgeest centraal!
Nieuwsgierig geworden naar deze sport? Neem eens een kijkje op de website van The Pigs, gewoon even klikken op de roze button.
Wij hebben de leukste clubjes in Arnhem voor je op een rijtje gezet. Neem dus gauw een kijkje!
Arnhemse Rugby Club The Pigs
Huissensestraat 285
6833 JK Arnhem
Openingstijden
voor lestijden zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!
Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan nu de winkels dicht zijn? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 12 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.
Versla je winterdip met deze 21 vrolijke tips!
Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!