
T-HUIS Eten en Drinken
Lekkere biologische en lokale gerechten eten na een wandeling door Park Presikhaaf!
Ideale plek om na een middagje kinderboerderij of een wandeling door het park even lekker te gaan zitten met een kop thee en gebak.
Het T-HUIS is een ontmoetingsplek met veel aandacht voor biologische en lokale gerechten. Je kunt hier ook terecht een heerlijke eenvoudige maaltijd; pasta’s, pannenkoeken, soep en heerlijke belegde broodjes. De menukaart houdt rekening met kids!
Wat hele fijn is, ze hebben een allergenen lijst zodat je precies weet wat je wel of niet kunt bestellen voor een kind met een voedsel allergie!
Het T-HUIS is een sociale onderneming. Mensen met een arbeidshandicap kunnen in de fijne kneepjes van het horecavak leren.
Kijk alvast even op de website voor de menukaart!
Zoek je nog een leuk uitje voor dit weekend. Kijk dan eens bij onze uitagenda!
T-Huis
Laan van Presikhaaf 3
6826 HA Arnhem
Openingstijden
wo t/m zo 10:30-18:00Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Herfstvakantie-uitjes in en om Arnhem
Yes, het is herfstvakantie. Dé vakantie waarbij er in onze regio weer van alles te beleven is voor gezinnen.