Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontmoet kasteelbewoners

Leuk uitje voor het hele gezin! Ontmoet kasteelbewoners bij Kasteel Rosendael!

Ontmoet kasteelbewoners op de unieke locatie van Kasteel Rosendael! Speciaal op deze dag ontvangen de kasteeldames en -heren jullie in kostuum in het kasteel. Geniet van de prachtige kleding en maak ook gerust even een foto! Het kasteel is te bezoeken op eigen gelegenheid.

Rosendael is voor volwassenen en kinderen een leuk dagje uit. Ook leuk te combineren met een wandeling in park Rosendael met de Beleef!plattegrond.

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Ontvang voor elke vakantie de leukste tips per mail, schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Kasteel Rosendael

Rosendael 1

6891 DA Rozendaal

Openingstijden Diverse zondagen
Prijs Klik voor tarieven door naar de website.
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Rosendael

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speel samen een potje jeu de boules

In de zomervakantie kun je extra voordelig jeu de boulen bij JEU de boules bar in Arnhem!

Familievoorstellingen op de Pinkenberg

Beleef een heerlijke zomermiddag met het hele gezin in openluchttheater De Pinkenberg.

Zomeractiviteiten op kasteel Doorwerth

In de zomervakantie zijn er leuke zomeractiviteiten voor de hele familie op kasteel Doorwerth!

Vier de zomervakantie op het Kindererf!

Ontdek, speel en leer over de natuur op het Kindererf van het Nederlands Openluchtmuseum.

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!