De Spelerij in Dieren
Ben je met de kids al eens bij de Spelerij geweest? Een uniek speel- doe- en ontdekpark in Dieren.
Er staan kunstwerken en speelobjecten die bedacht zijn door een beeldende kunstenaar.Weet je wat zo leuk is, je kunt deze constructies zelf in beweging zetten en je mag er mee spelen!
In de werkplaats De Uitvinderij kun je heel veel doen. Na het volgen van een korte uitleg, kun je zelf aan de slag gaan met verschillende machines en materialen.
Ben je 10 jaar of ouder dan kun je in de metaalafdeling aan de slag. Buigen, knippen, stansen, walsen en puntlassen, super stoer!
Maar ook voor andere leeftijden is er genoeg te doen! Wat dacht je van figuurzagen of een spettertekening maken?
Tip: je kunt bij de Spelerij ook je kinderfeestje houden!
Klik op de roze button om meteen naar de website te gaan!
Heb je zin om eens lekker te gaan winkelen? Kijk dan eens bij onze kidsproof kinderwinkels!
De Spelerij
Veldweg 5
6952 GX Dieren
Openingstijden
voor tijden zie website, tijdens de schoolvakanties alle dagen geopend!Toon op kaart
Meer inspiratie
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, altijd een topplek!
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Pathé Kids Festival
Eén minuut gratis shoppen in de speelgoedwinkel? Je maakt er kans op na je bioscoopbezoek deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
🌞 Zomervakantie! Met deze tips voor onze favoriete kinderboeken vliegen de weken voorbij.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!