Park Immerloo
Lekker spelen in de natuurspeeltuin of voetballen in Park Immerloo!
Het park ligt om een grote plas waar je in de winter heerlijk op kunt schaatsen.
Bij mooi weer kunnen de kids zich lekker uitleven in de natuurspeeltuin of lekker voetballen op een van de voetbalveldjes.
Er zijn veel boomsoorten aangeplant, die weer veel verschillende dieren aantrekken. Parkeren kan het beste aan de kant van de wijk het Duifje, maar ook aan de Groningensingel.
Meer leuke natuurplekken ontdekken? We hebben een hele categorie vol voor je…
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.
Gratis familievoorstellingen én musicaltour
Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.
5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe
Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!