NP De Hoge Veluwe
Zin in een spannend natuur-avontuur? Kom dan naar Het Nationale Park De Hoge Veluwe!
In Het Nationale Park De Hoge Veluwe is elke dag van alles te beleven voor kinderen: speur naar herten, reeën en wilde zwijnen, spring op een Witte Fiets, verken het bos, ren over het stuifzand en ontdek de wereld onder je voeten in het Museonder!
Spannende speurtochten
Bij de infobalie in het Museonder op De Hoge Veluwe vind je allerlei leuke speur- en wandeltochten, voor jong en oud. Een ideale manier om het Park te ontdekken. Kies bijvoorbeeld de fantasierijke Lepelkoenspeurtocht (4-8 jaar) en ga op zoek naar deze elf-achtige mannetjes die onder de grond wonen. Kom meer te weten over de dieren in het Park met de Moeffie Ontdekkingstocht (9-12 jaar). Of kies voor de Suske en Wiske Avonturentocht (8-12 jaar) op één van de 1800 Witte Fietsen.
Evenementen en safari’s
In het weekend en in de vakanties zijn er in het Park extra activiteiten. Zoals nestkastjes maken, theatervoorstellingen, natuurdetective, verhalenvertellers, en kinder-rondleidingen door Jachthuis Sint Hubertus.
Wil je Het Nationale Park De Hoge Veluwe bezoeken, maar eerst meer weten? Klik dan op de roze websitebutton om direct naar de site van het park te gaan!
Nooit meer leuke tips missen? Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!
Nationaal Park De Hoge Veluwe
Houtkampweg 13
7352 TC Hoenderloo
Openingstijden
zie website voor de actuele openingstijdenToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Nieuw: Climbing Network
Samen klimmen? Boek een proefles voor het hele gezin bij Climbing Center Arnhem en Bouldergym Arnhem.
Lasergamen met je gezin
Een avontuurlijk uitje voor het hele gezin: kom lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord.
StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x lieve verrassingen voor Vaderdag
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Ben je toch nog op zoek naar wat leuke inspiratie? Verras papa op Vaderdag (21 juni) met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem
Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).