Openluchttheater
Super leuk voor in het zomerseizoen. Een kindervoorstelling in het Openluchttheater de Pinkenberg!
Aan de rand van het Velperbos bevindt zich Openluchttheater De Pinkenberg.
Een ontzettende leuke plek om een kindervoorstelling te bekijken. Er worden voorstellingen gegeven voor verschillende leeftijden.
Ook worden cursussen gegeven waaronder een theatercursus die naar een voorstelling toe werkt in dit prachtige openluchttheater.
Neem een lekkere picknick mee dan maak je het extra bijzonder!
Hou onze uitagenda in de gaten voor voorstellingen of ga meteen naar de website!
Zoek je nog een uitje voor een regenachtige dag, kijk dan eens bij onze eropuit categorie!
Openluchttheater De Pinkenberg
Kluizenaarsweg 2
6891 Rozendaal
Openingstijden
zie website voor voorstellingen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.
StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.