Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nieuw:B[r]abbels (0-3 jaar)

Leer communiceren met je kleintje via Baby- en kindergebaren bij Rozet B[r]rabbels!

Jong starten met taal en voorlezen geeft je kind een voorsprong waar het een leven lang voordeel van heeft. Bij Rozet B[r]abbels (een nieuw gratis activiteitenprogramma rondom baby’s en peuters) vind je activiteiten en materialen om lekker samen met taal aan de slag te gaan.

Op zaterdag 30 maart inspireert Lysanne Bergsma, specialist op het gebied van baby- en kindergebaren, je om ook met gebaren aan de slag te gaan. 

Baby- en kindergebaren zijn niet alleen enorm leuk om te doen met je kind (0-3 jaar), je kunt ermee ook vanaf veel jongere leeftijd met je kind communiceren. Zonder het te kunnen zeggen, kunnen kleintjes al heel goed laten weten wat hij/zij willen. De toegang is, na online aanmelding, gratis.

Nog meer gratis activiteiten voor baby’s en peuters
-Brabbeltijd
Iedere donderdag tussen 11.00 en 12.00 uur voor (groot)ouders met baby, dreumes of peuter in Rozet Centrum, Presikhaaf of Kronenburg. De koffie en thee staat klaar. Er kunnen ervaringen gedeeld worden met andere ouders en een jeugdbibliothecaris geeft tips en antwoord op vragen. Aanmelden is niet nodig, de toegang is gratis. Elke maand (m.u.v. juni t/m augustus) is er een B[r]abbeltijd special met wisselende activiteiten. Kijk in de activiteitenkalender op de website wanneer de specials plaatsvinden en wat het onderwerp is.
-Woordenwinkeltje
Ouders gaan samen met hun peuter (2,5 tot 4 jaar) op een creatieve manier aan de slag met woorden. Een kunstenaar begeleidt de activiteit rondom een specifiek thema. Spelenderwijs komen diverse woorden aan bod. Je kind leert veel nieuwe woorden en jij wordt als ouder geïnspireerd over hoe je zelf taal op eenvoudige wijze kunt stimuleren.

Klik op de roze websitebutton om je aan te melden.

Tip: Ontmoet de vroegere bewoners van Kasteel Doorwerth en luister naar hun verhalen.

Rozet

Kortestraat 16

6811 JX Arnhem

Openingstijden Zaterdag 30 maart: 11.00 - 12.00 uur
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Rozet

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Bezoekerscentrum Veluwezoom

Heerlijk dagje in de natuur, lekker wandelen of wat meer actief bezig zijn? Het kan allemaal!

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!

Boulderles bij RijnBoulder

Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaas aftelkalender: aftellen tot pakjesavond

Op zaterdag 15 november komen Sinterklaas en zijn Pieten aan in Nederland. Vanaf dat moment tellen wij hier thuis af tot pakjesavond! Met deze handige Kidsproof Sinterklaas aftelkalender wordt dit nóg leuker! Laat dat heerlijke avondje maar komen.

8x herfstdecoratie maken

Haal de herfst in huis met deze leuke herfstknutsels die kinderen zelf of met hulp kunnen maken.

7x een wandeling met kinderen

Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!

Intocht Sinterklaas 2025 in en om Arnhem

Sinterklaas en zijn Pieten komen in Nederland aan op zaterdag 15 november. Ook in Arnhem en regio kun je Sint en zijn Pieten begroeten. We hebben alvast wat leuke intochten voor je op een rijtje gezet!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief