Schaapjes kijken
Breng een bezoekje aan Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo en maak er een heerlijke wandeling!
De kudde Veluwse heideschapen gaat bijna dagelijks met de herder de Ermelose heide op. In het bezoekerscentrum zijn educatieve filmpjes en interactieve natuurspellen over de schapen en de natuur in de omgeving.
Vanaf het bezoekerscentrum kun je fijn wandelen over de hei of in het bos. Haal één van de speurtochten (downloaden kan ook) of loop het lammetjespad bij de schaapkooi.
Wanneer je bent uitgewandeld, kunnen (groot)ouders uitrusten met een kopje koffie of thee terwijl de kinderen nog hun energie kwijt kunnen in de speeltuin of een kijkje kunnen nemen in de Schaapskooi.
Bij Bezoekerscentrum en Schaapskooi Ermelo kun je ook wel terecht om iets te drinken en te eten. De appeltaart kunnen we je zeker aanraden!
Let op: het adres is Postweg 50, maar neem bij de Postweg – afslag van de Drieërweg, Ermelo. Volg de bruine aanwijsborden van de schaapskooi.
Meer weten of een wandelroute downloaden? Klik dan op de roze websitebutton.
Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo
Postweg 50
3852 PK Ermelo
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
23 tips voor thuis & uit met Pinksteren
Voor een lekker lang Pinksterweekend met het gezin hebben we 23 toffe tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot een avondpicknick en van fotoshoots tot een grappig Kahoot quiz. Geniet van een mooi lang weekend!
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!