Lekker wandelen
Ga lekker uitwaaien of picknicken in het prachtige Sonsbeek Park.
Welke jaargetijde het ook is, Sonsbeek is altijd een heerlijke plek om naar toe te gaan met de kids!
Hier kun je lekker sporten, slenteren, picknicken, schaatsen (wanneer er ijs ligt) en natuurlijk hertjes kijken en eendjes voeren!
Op dinsdag t/m vrijdag is de Witte Watermolen te bezichtigende en in de winkel van het bezoekerscentrum zijn de meelproducten (biologisch) van de Watermolen te koop. Het bezoekerscentrum organiseert vaak tentoonstellingen, wandelingen en diverse andere activiteiten voor volwassenen en kinderen.
Het bezoekerscentrum is het best te bereiken met het openbaar vervoer (buslijn 2). Er is weinig parkeergelegenheid in de omgeving!
Wil je niets missen van de activiteiten in het park? Hou dan onze nieuwsbrief in de gaten voor alle uitjes in de regio!
Sonsbeek Park
Zijpendaalseweg 24A
6814 CL Arnhem
Openingstijden
Bezoekerscentrum is geopend van;Di t/m za 11:00-17:00
Zo 10:00-17:00
Prijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
Mooie familievoorstellingen én een kersverse kinderdirecteur
Musis & Stadstheater Arnhem trapt het nieuwe theaterseizoen af!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?