Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekker wandelen

Ga lekker uitwaaien of picknicken in het prachtige Sonsbeek Park.

Welke jaargetijde het ook is, Sonsbeek is altijd een heerlijke plek om naar toe te gaan met de kids!

Hier kun je lekker sporten, slenteren,  picknicken, schaatsen (wanneer er ijs ligt) en natuurlijk hertjes kijken en eendjes voeren!

Op dinsdag t/m vrijdag is de Witte Watermolen te bezichtigende en in de winkel van het bezoekerscentrum zijn de meelproducten (biologisch) van de Watermolen te koop. Het bezoekerscentrum organiseert vaak tentoonstellingen, wandelingen en diverse andere activiteiten voor volwassenen en kinderen. 

Het bezoekerscentrum is het best te bereiken met het openbaar vervoer (buslijn 2). Er is weinig parkeergelegenheid in de omgeving!

Wil je niets missen van de activiteiten in het park? Hou dan onze nieuwsbrief in de gaten voor alle uitjes in de regio!

Sonsbeek Park

Zijpendaalseweg 24A

6814 CL Arnhem

Openingstijden Bezoekerscentrum is geopend van;

Di t/m za 11:00-17:00
Zo          10:00-17:00
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Sonsbeek Park

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Lasergamen bij FunSpace

Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!

Speurtochten Veluwezoom

Bij Bezoekerscentrum Veluwezoom kun je het hele jaar door op avontuur met gave speurtochten!

Sporten in de vakantie

Op de Markt in Arnhem kun je in de eerste zomervakantieweek lekker sporten!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Arnhem

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste gezinsuitjes op de Veluwe

Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Zomervakantie uitjes in en om Arnhem

De deuren van de scholen zijn gesloten, de zomervakantie is beginnen! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief