Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Renkums Beekdal

Kom naar het Renkums Beekdal, hier hebben ze een geweldig kabouterpad, een eigen boomgaard en nog meer!

In het informatiecentrum Renkums Beekdal kom je meer te weten over de prachtige natuur in de omgeving.

Ze hebben het hele jaar door wisselende exposities.
Buiten starten verschillende wandel- en fietsroutes.
De wandelroutes door het Renkums Beekdal sluiten handig aan op andere routes, zodat je zelf een kortere of langere tocht in de omgeving kunt uitstippelen.

 

Kabouterpad (3 t/m 7 jaar)
Startpunt van het kabouterpad ligt naast de parkeerplaats Veluwe. Tijdens het volgen van de kabouterpaaltjes kunnen de kids leuke opdrachten uitvoeren. Omdat de opdrachten seizoensgebonden zijn, kun je iedere keer wat nieuws beleven! De tas voor het kabouterpad zijn te huur bij het informatiecentrum. De kosten hiervoor zijn 5 euro per kind inclusief kaboutermuts, een hapje en een drankje voor onderweg en een presentje.

Hou er rekening mee dat je per tas 10 euro borg moet betalen. Na afloop krijg je de borg weer terug.

Streekwinkel
In de streekwinkel kun je terecht voor voederhuisjes, vogelhuisjes, pruimenjam uit eigen boomgaard, leuke knuffels, verrekijkers, ecologische producten en nog veel meer!

In de vakanties en op woensdagmiddag worden regelmatig activiteiten georganiseerd. Hou onze Uitagenda dus goed in de gaten!
Via de roze button kom je meteen op de website van Renkums Beekdal.

De leukste uitjes voor kids in en om Arnhem vind je natuurlijk op Kidsproof!

Stichting Renkums Beekdal

Nieuwe Keijenbergseweg 170

6871 VZ Renkum

Openingstijden Klik voor openingstijden door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Stichting Renkums Beekdal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Bounce Valley Arnhem

Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.

Vier de zomervakantie op het Kindererf!

Ontdek, speel en leer over de natuur op het Kindererf van het Nederlands Openluchtmuseum.

Sporten in de vakantie

De Markt en Arnhem verandert in één groot sport- en springparadijs! Hier wil je bij zijn!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

WK voetbal met kinderen: 8 leuke spelletjes

Het WK voetbal is hét moment om samen in de voetbalsfeer te duiken. Niet alleen voor de tv, maar ook actief aan de slag!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief