Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Strandpark Slijk-Ewijk

Ideaal recreatiegebied om met hele gezin te zwemmen, windsurfen, kanoën, wandelen en fietsen!

In de gemeente Overbetuwe, vlakbij Valburg en het landgoed Loenen, ligt Het Strandpark Slijk-Ewijk.

Dit gevarieerde recreatiegebied van Uit®waarde is ideaal om te zwemmen, windsurfen, kanoën, vissen, wandelen en fietsen. Je vindt hier ruime ligweides en zandstranden. De kinderen willen niet meer weg als ze het speelschip of het avontureneiland ZandZieBar hebben ontdekt, waar ze via de hangbrug of het trekpontje kunnen komen.

Voor een kleine versnapering of iets lekkers te drinken en een ijsje kun je terecht bij de kiosk van Zandziebar!

Wat is er in dit recreatiegebied nog meer te doen?
Dagrecreatie met speeltoestellen, buitenfitness toestellen, moeraszone met vlonderbrug, wandelroute Rondje Strandpark (5 km) en kanoverhuur.

Op Het Strandpark Slijk-Ewijk is het evenementenbedrijf Omnivents gevestigd in De Leijgraaf, een monumentale boerderij met kapschuur. Hier kun je terecht voor groepsuitjes met je familie, vrienden en collega’s. Maar ook in kleiner gezelschap ben je welkom.

Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.

Strandpark Slijk-Ewijk

Valburgsestraat 45

6677 PC Slijk-Ewijk

Openingstijden ma - zo 6.00 tot 22.00 uur

Klik via de roze button door naar de site voor meer informatie over de actuele waterkwaliteit.
Prijs
Gratis toegankelijk; wel betaald parkeren.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Lasergamen met je gezin

Een avontuurlijk uitje voor het hele gezin: kom lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord.

Nieuw: Climbing Network

Samen klimmen? Boek een proefles voor het hele gezin bij Climbing Center Arnhem en Bouldergym Arnhem.

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Bounce Valley Arnhem

Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke uitjes voor de meivakantie

Meivakantie! Wat zijn er weer veel leuke activiteiten in en om Arnhem! Van actieve uitjes binnen en buiten, mooie films tot ontdekken en spelen in musea en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

Koningsdag vieren in en om Arnhem

Koningsdag in Arnhem vieren met kinderen? Dat betekent langs kleedjes struinen of zelf op een kleedje spullen verkopen, spelletjes doen en vooral veel gezelligheid!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief