Wandelen en koffie to go
Wandelen, spelen of overnachten op een unieke plek? Kom langs bij Boerderij en Theeschenkerij Mossel
Boerderij en theeschenkerij Mossel is een prachtige hoeve temidden van het landgoed ‘Planken Wambuis’. De perfecte plek voor de mooiste fiets- en wandelroutes.
Of je nu op zoek bent naar een mooie plek om te overnachten, wandelen, spelen of lunchen. Bij Boerderij en Theeschenkerij Mossel zit je goed! Kinderen kunnen spelen in speeltuin met traptrekkers en kruiwagen.
Neem ook eens kijkje bij de schaapskooi en bewonder lieve lammetjes en schaapjes. En als je het wildrooster oversteekt krijg je misschien ook de wilde runderen te zien. Geniet samen van de natuur!
Ook kun je er terecht voor een koffie, thee, warme chocomelk of een lekkernij.
Je kan Theeboerderij Mossel alleen met de fiets, te voet of te paard bereiken. Voor gasten die overnachten kunnen via de aangegeven route parkeren bij de locatie.
Praktisch
Parkeren kan op de parkeerplaatsen langs de N224 (Verlengde Arnhemseweg) en N310 (Harderwijkerweg. Of zet de auto neer bij restaurant Planken Wambuis. Wandel vanaf daar naar de Theeboerderij (dit is ongeveer 45 minuten).
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Ontvang onze nieuwsbrief vol leuke tips, inspiratie en uitjes in je mail!
Boerderij en Theeschenkerij Mossel
Mosselseweg 2
6731 SK Otterlo
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Bounce Valley Arnhem
Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.
Lasergamen met je gezin
Een avontuurlijk uitje voor het hele gezin: kom lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord.
Nieuw: Climbing Network
Samen klimmen? Boek een proefles voor het hele gezin bij Climbing Center Arnhem en Bouldergym Arnhem.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
Leuke uitjes voor de meivakantie
Meivakantie! Wat zijn er weer veel leuke activiteiten in en om Arnhem! Van actieve uitjes binnen en buiten, mooie films tot ontdekken en spelen in musea en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!