Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Slapen in een helikopter

Heb je ooit eerder in een helikopter, brandweerwagen of op een piratenboot geslapen? Dit is je kans!

Jan Klaassen Dromenland is een sfeervolle ‘glamping’ voor gezinnen met kinderen, de fantasie en beleving van het kind staat hier centraal!

Bijzondere accomodaties, welke kies jij?
Slapen in een helikopter is inclusief verkleedkleding als piloot. Kruip achter het stuur en probeer alle knopjes! In de helikopter is plek voor 4 tot 5 personen en in het gebouwtje ernaast vind je je eigen toilet en badkamer.

Wil jouw kind later bij de brandweer? Kom vast oefenen, je mag zelf het kampvuur blussen én daarna lekker slapen in de brandweerauto die plaats biedt aan 4 tot 5 personen!

Op deze kindercamping kun je ook slapen in een boomhut, een prinsen en prinsessentent, een schoolbus, op een piratenboot, in een tipi of een pipo wagen. Vind je ‘gewoon’ ook goed genoeg? Er is ook plek voor je eigen caravan of tent!

Pretpark ‘Het land van Jan Klaassen’

Campinggasten krijgen gratis toegang tot het nabijgelegen pretpark ‘Het land van Jan Klaassen’. Hier vind je een grote buitenspeeltuin met wel 60 speeltoestellen, een binnenspeeltuin waar iedere dag leuke voorstellingen zijn, een waterspeeltuin voor de warme dagen én je kunt op bezoek in het dorp waar Jan Klaassen woont!

Klik voor meer info via de roze button door naar de site.

Check ook onze uitagenda om lekker op pad te gaan in de regio met de kids.

Jan Klaassen Dromenland

Braamweg 2

7047 CB Braamt

Prijs Klik voor tarieven door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Jan Klaassen Dromenland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Winters Openluchtmuseum

De winter vier je samen in het Nederlands Openluchtmuseum!

Naar de film bij Vue Arnhem

Bij Vue Arnhem geniet je van de mooiste films vanuit de deluxe stoelen met voetensteun en tafeltje!

Eusebius Experience

Ontdek de toren én glazen balkons tijdens de Eusebius Experience in Arnhem!

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes

Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 12 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.

Versla je winterdip met deze 21 vrolijke tips!

Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!

Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!

Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan nu de winkels dicht zijn? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief