Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speuren door het Kasteel

Heb je al eens een speurtocht gelopen door het stoere kasteel Doorwerth?

Kasteel Doorwerth is prachtig gelegen in de uiterwaarden van de Rijn. In het kasteel zijn drie musea te bezoeken met een aantal mooi ingerichte vertrekken. Leuk om een keer aan de hand van een speurtocht het kasteel te ontdekken!

Voor de allerkleinsten is er een plaatjeszoektocht “ik zie , ik zie”. zo kunnen ze, net als de grote kids, ook lekker mee doen. Kinderen die al kunnen lezen kunnen de “Ontdekkingsspeurtocht “ lopen. Deze speurtocht staat bol van de vragen. Hierdoor lopen ze met andere ogen door het kasteel en komen ze van alles te weten over hoe het leven op een kasteel was!

Zin om een Mysterie op te lossen?
Haal dan de speciale buitenspeurtocht op. Met deze speurtocht gaan de kids op pad om het gestolen tafelzilver terug te vinden…Gaat het jullie lukken? 

Ook rond het kasteel is er veel te doen. Ze hebben een mooie moestuin, een bijenstal en een kasteelwinkel voor leuke souvenirtjes!  In het gezellig kasteelcafé kun je terecht voor wat te drinken of een lekkere lunch.  In de vakanties worden er nog veel meer leuke kinderactiviteiten georganiseerd op Kasteel Doorwerth, hou onze Uitagenda dus goed in de gaten!

Tip: Tijdens evenementen kunnen er andere entreeprijzen gelden, kijk dus voor je gaat even op de website!

Kasteel Doorwerth

Fonteinallee 2b

6865 ND Doorwerth

Openingstijden Speurtochten kunnen gelopen worden op elk tijdstip van de dag - tussen 11.00 en 17.00 uur
Prijs voor actuele prijzen zie website
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Doorwerth

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Boulderles bij RijnBoulder

Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.

Herfstvakantie in het Openluchtmuseum

Kom in de herfstvakantie naar het Nederlands Openluchtmuseum. Er is hier zoveel te beleven voor kinderen!

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstvakantie-uitjes in en om Arnhem

Yes, het is herfstvakantie. Dé vakantie waarbij er in onze regio weer van alles te beleven is voor gezinnen.

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Feestelijke start van het nieuwe theaterseizoen

Een kersverse kinderdirecteur en gratis sprookjesvoorstellingen bij Musis & Stadstheater Arnhem!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief