Kasteel Rosendael
Zoveel prachtige kastelen en parken in de buurt! Ben je al eens bij Kasteel en park Rosendael geweest?
Landgoed Rosendael ligt in Rozendaal, vlakbij Arnhem. Het bestaat uit een prachtig historisch ingericht kasteel en een park met veel bezienswaardigheden.
Ga maar eens lekker ronddwalen in dit kasteel, dan zie je hoe de mensen vroeger leefden. Er worden regelmatig leuke activiteiten georganiseerd, van speurtochten tot prinsessencursus, hou onze Uitagenda dus even in de gaten voor de data.
Even lekker naar buiten?
Dan zit je hier ook goed! Ze hebben namelijk heel veel gave activiteiten voor buiten. Rondom het kasteel ligt een prachtig park dat je kunt ontdekken met de Beleef!plattegrond. Je kunt er heerlijk hutten bouwen, met een schepnetje waterdiertjes vangen, over het blotevoetenpad lopen en nog veel meer! Maar pas op bij de Bedriegertjes, voordat je het weet spuiten honderden straaltjes water uit de grond. Dat wordt lachen, gieren, brullen! Op het gazon vind je leuke buitenspellen waar je je mee kunt vermaken en bij de Orangerie kun je heerlijk zitten voor een hapje en drankje.
Bijna 250 jaar stond in kasteel Rosendael een kostbaar hemelbed. Dit bed is weer tot leven gebracht op de plek waar het al die jaren stond en op een wel heel bijzondere manier!
Kidsprooftip: download vóór je bezoek de speciale app, zo ontdek je nog meer bijzonders aan het park!
Kijk alvast eens op de website, even op de roze knop klikken en je bent er!
Krijg je onze nieuwsbrief al? Voor elke schoolvakantie versturen we je de leukste tips en trucs om er een geweldige vakantie van te maken!
Kasteel Rosendael
Rosendael 1
6891 DA Rozendaal
Openingstijden
voor actuele openingstijden klik je even door naar de websitePrijs
voor actuele prijzen zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.
Focus Junior in de voorjaarsvakantie
Elke vakantiedag kinderfilms en extra’s bij Focus Filmtheater in Arnhem.
Speurtochten Veluwezoom
Bij Bezoekerscentrum Veluwezoom kun je het hele jaar door op avontuur met gave speurtochten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
Gratis familievoorstellingen én musicaltour
Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.
5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe
Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!