
Ontdek Landgoed Beekhuizen
Duik de natuur in met de kids en ontdek Landgoed Beekhuizen en haar geschiedenis!
Landgoed Beekhuizen ligt aan de westkant van Nationaal Park Veluwezoom bij Velp. Je vindt er onder meer wandelpaden met leuke bruggetjes, een bijzonder pad tot bovenop een heuvel en een schitterende vijver!
Dwaal lekker rond en ontdek de schoonheid van het mooie landschap! Wandel langs de vijvers en watervallen en geniet van de mooie doorkijkjes. Op het landgoed werd in de 19e eeuw langs de Beekhuizensebeek het Hotel Beekhuizen gebouwd in Zwitserse chaletstijl. Hier verbleven diverse bekende personen, waaronder Koningin Emma en dominee-dichter Francois Haverschmidt. Het hotel is in 1980 door brand verwoest. In 2020 werd een nieuw hotel, Boutique Hotel Beekhuizen, op deze plek geopend!
Ernaast ligt Buitenplaats Beekhuizen, een kleinschalig ‘glamping-only’ vakantiepark met 43 ruime lodgetenten en pods. Op hetzelfde terrein ligt restaurant Woodz waar je na een wandeling of tijdens je verblijf op Buitenplaats Beekhuizen iets lekkers kunt eten en drinken terwijl de kinderen lekker kunnen spelen in het bos, glijden op de blijbaan of zwieren aan de kabelbaan.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Landgoed Beekhuizen
Beekhuizenseweg
Velp (GD)
Openingstijden
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Meer inspiratie


Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.
Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een stoer gezinsuitje? Ga naar Planet Awesome? Lasergamen, karaoke, bowlen en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!