Pizza’s en dieren
Pizza's maken in de dierentuin? Ja dat kan bij Burgers’ Zoo Arnhem. Een lekker en leuk kinderfeestje!
Als je je verjaardagsfeest op een zeer speciale manier wilt vieren, kies dan voor de Pizza-kinderverjaardag!
Na aankomst in de dierentuin krijgt de jarige in één van de restaurants een picknickmand met lekkernijen voor alle genodigde feestgangers om mee het park in te nemen.
Bij terugkomst in het restaurant staat er een versierde tafel klaar waar de feestgangers hun favoriete pizza kunnen maken (de kok van Burgers’ Zoo schuift hem voor je in de oven). Je ontvang ook nog een echt Pizzabakkersdiploma!
Het Pizza-verjaardagsarrangement bestaat uit toegang tot Burgers’ Zoo, een picknickmand voor de jarige met lekkernijen, een zelf belegde pizza, ranja voor bij de pizza en natuurlijk het pizzabakkersdiploma!
Kinderfeestjes zijn te reserveren vanaf minimaal 5 kinderen.
Voor meer info, klik op de roze button.
Wil je nog meer inspiratie op doen voor een super gaaf kinderfeestje?
Burgers’ Zoo Arnhem
Antoon van Hooffplein 1
6816 SH Arnhem
Openingstijden
9 maart 2015 t/m 24 oktoberdagelijks van 9.00 uur tot 19.00 uur
26 oktober 2014 t/m 28 maart
dagelijks van 9.00 uur tot 17.00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Het vetste kinderfeestje ooit
Op zoek naar een te gek kinderfeestje? BubbelBal heeft de ultieme activiteiten voor een dag vol actie!
Feestje op een kasteel
Ga samen op zoek naar de 'sleutel van Doorwerth' tijdens dit leuke verjaardagspartijtje!
Kinderfeestje in de natuur
Is je kind bijna jarig of jarig geweest? Vier een feestje bij Bezoekerscentrum Veluwezoom in Rheden.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 12 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.
Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!
Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan nu de winkels dicht zijn? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.