Het Nederlands Watermuseum
Ben jij binnenkort jarig en wil je een spetterend feestje beleven met je vriendjes en vriendinnetjes?
Vier dan je verjaardag in het Nederlands Watermuseum!
Wie kunnen een kinderfeestje vieren?
Ben je tussen de 4 en 12 jaar? Dan ben je van harte welkom! De groep mag minimaal uit 6 en maximaal uit 12 kinderen bestaan. Neem in ieder geval één begeleider mee.
Je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Natuurlijk ga je stoere proefjes doen in het Waterlab, maar je kunt ook shampoo gaan maken in de shampoofabriek! Je kunt je feestje uitbreiden met eten en drinken, zodat je nergens meer naar om hoeft te kijken. Ideaal toch?
Wanneer kunnen jullie komen?
Op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag om 13:00 uur, 14:00 uur of 15:00 uur en op zaterdag om 11:00 uur, 12:00 uur, 13:00 uur, 14:00 uur en 15:00 uur. Het feestje duurt maximaal 2,5 uur, afhankelijk van het arrangement dat je kiest. Uiteraard mogen jullie altijd langer in het museum blijven, het museum is tot 17:00 uur open.
Waar kun je reserveren?
Reserveren kan via de Direct mailen button of door even te bellen. Laat je ouders op tijd reserveren. Tijdens de schoolvakanties zijn er geen kinderfeestjes in het museum mogelijk, omdat er dan allerlei andere leuke kinderactiviteiten georganiseerd worden.
Tip: Het Watermuseum helpt je ook met de uitnodigingen, via de website kun je ze zelf downloaden!
Voor meer informatie over de arrangementen, klik je op de website button!
Nog meer inspiratie opdoen voor een geweldige verjaardag? We hebben nog meer leuke tips voor je kinderfeestje!
Het Nederlands Watermuseum
Zijpendaalseweg 26
6814 CL Arnhem
Openingstijden
op afspraakPrijs
voor actuele prijzen zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Het vetste kinderfeestje ooit
Op zoek naar een te gek kinderfeestje? BubbelBal heeft de ultieme activiteiten voor een dag vol actie!
Feestje op een kasteel
Ga samen op zoek naar de 'sleutel van Doorwerth' tijdens dit leuke verjaardagspartijtje!
Kinderfeestje in de natuur
Is je kind bijna jarig of jarig geweest? Vier een feestje bij Bezoekerscentrum Veluwezoom in Rheden.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winterse snack voor vogels
Buiten is het koud en dus kunnen de vogeltjes wel wat extra voedsel gebruiken. Maak zelf vogelvoer en plaats dit in de tuin. Je zult zien dat de vogeltjes hier lekker van zullen smullen! Verwen de vogels met een winterse snack!
8x leuke winterknutsels
De winter is in volle gang! Na een middagje buiten spelen lekker even naar binnen? Ga samen met deze leuke winterknutsels aan de slag. Eventueel met een lekkere beker warme chocomel erbij!
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!