Liemers Outdoor & Survival
Voor echte avonturiers is een kinderfeestje bij Liemers Outdoor Survival, helemaal het einde!
Hou jij ook zo van klimmen, klauteren en lekker buiten zijn? Dan is een survivalfeestje bij Liemers Outdoor Survival echt geweldig.
Wat ga je doen
Je start met een kaart- en kompastocht door natuurgebied Rijnstrangen van ongeveer 2 km. Tijdens deze tocht steek je met een vlot een meertje over en gaan je boogschieten!
Na een pauze met chips en een drankje ga je een vuur maken dat je later kan gebruiken om hamburgers op klaar te maken.
Daarna de hindernis- en hoogtebaan met als klapper een tokkelafdaling over het water van wel 60 meter!
Het survivalfeestje is geschikt voor kids vanaf 7 jaar. Kijk voor meer info even op de site.
De leukste kinderfeestjes in en om Arnhem vind je natuurlijk op Kidsproof. Kijk dus nog even verder voor meer inspiratie!
Liemers Outdoor & Survival
Leuvensestraat 35
6923 BN Groessen
Openingstijden
op afspraak
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Meer inspiratie
Feestje bij Bounce Valley Arnhem
Actief kinderfeestje bij Bounce Valley Arnhem vol springen en plezier.
Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Kinderfeestje in de natuur
Is je kind bijna jarig of jarig geweest? Vier een feestje bij Bezoekerscentrum Veluwezoom in Rheden.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!