
Survival Kinderfeest 8+
Leef je heerlijk uit op dit coole survivalparcours!
Een kinderfeestje, waarbij de kinderen uitgedaagd worden, mogen rennen, klimmen en klauteren, vuil worden. Bij het zien van de geweldige `speeltuin´op dit terrein, zijn de kinderen door het dolle heen.
Op speelse wijze wordt gewerkt aan de teamgeest, waarna gestart wordt op de boogschietbaan. Na de limonade en cake volgt een stoere warming-up en wordt het survivalrun-parcours verkent: Rennen, oefenen met net- en touwklimmen, evenwichtsbalk, slingerbak met modder en andere lastige obstakels.
Verbeter jij met je team het bestaande parcoursrecord? Samenwerking is hierbij erg belangrijk. Grenzen verleggen, veel lol hebben en goed vies worden, dat zijn de standaard ingrediënten. De rest wordt aangepast aan de groep, het weer en de gekkigheid van de instructeur. Daardoor is elk kinderfeestje anders.
Survivalfeestje in de winter? Ook dan gaan het door! Wel wordt het programma aan de weersomstandigheden aangepast.
Zoek je nog een leuk uitje voor het hele gezin? Kijk dan eens in onze Eropuit Categorie of op onze Uitagenda!
Van Amerongen Training en Buitensport
Arnhem
Openingstijden
Zaterdag: 12:30 uur, 13:30 uur, 14:30 uur en 15:45 uur;
Woensdagmiddag: 12:30 uur, 13:30 uur, 14:30 uur en 15:45 uur.
Prijs
zie website voor actuele prijzen
Mail direct
Telefoonnummer
Meer inspiratie


Het vetste kinderfeestje ooit
Op zoek naar een te gek kinderfeestje? BubbelBal heeft de ultieme activiteiten voor een dag vol actie!
Feestje op een kasteel
Ga samen op zoek naar de 'sleutel van Doorwerth' tijdens dit leuke verjaardagspartijtje!
Awesome kinderfeestje
Een awesome kinderfeestje vier je bij Planet Awesome! Ga jij lasergamen, bowlen, glow golfen of karten?Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!
Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.