Kajakken
Superleuke middag met op het water. Na dit feestje weten jullie een heleboel over kajakken.
Voor kinderen vanaf 10 jaar vormt het beheersen van een kajak een leuke uitdaging!
a kennismaking met de instructeur worden de kajaks gepakt, de reddingsvesten aangetrokken en volgt een korte uitleg over hoe je de peddel moet vasthouden, hoe je moet in- en uitstappen, hoe je rechtuit moet varen en hoe je een bocht vaart. Allemaal handig om te weten. Dan ga je te water en kun je ervaren hoe het is om een echte kajak te besturen.
Sommigen varen er zo mee weg, anderen moet nog even oefenen om de kajak onder controle te krijgen. In de pauze varen we terug naar de kant en gaan we even uitrusten onder genot van een lekkere plak cake met een beker limonade. Na de pauze gaan we verder met oefenen en varen we al wat verder weg. Na een aantal spannende groepsopdrachten gaan de helmen op en wordt er een potje kajakpolo gespeeld ter afsluiting.
Let op: De minimumleeftijd is 10 jaar, een zwemdiploma is verplicht! Voor meer informatie klik je even door naar de site van Van Amerongen Trainingen en Buitensport!
Zoek je nog een leuk uitje voor het hele gezin? Kijk dan eens in onze Eropuit Categorie of op onze Uitagenda!
Van Amerongen Training en Buitensport
Arnhem
Openingstijden
Zaterdag: 12:30 uur, 13:30 uur, 14:30 uur en 15:45 uur
Woensdagmiddag: 12:30 uur, 13:30 uur, 14:30 uur en 15:45 uur
Prijs
zie website voor actuele prijzen
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
23 tips voor thuis & uit met Pinksteren
Voor een lekker lang Pinksterweekend met het gezin hebben we 23 toffe tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot een avondpicknick en van fotoshoots tot een grappig Kahoot quiz. Geniet van een mooi lang weekend!
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!