
Renkums Beekdal
Kom naar het Renkums Beekdal, hier hebben ze een geweldig kabouterpad, een eigen boomgaard en nog meer!
Ze hebben het hele jaar door wisselende exposities.
Buiten starten verschillende wandel- en fietsroutes.
De wandelroutes door het Renkums Beekdal sluiten handig aan op andere routes, zodat je zelf een kortere of langere tocht in de omgeving kunt uitstippelen.
Startpunt van het kabouterpad ligt naast de parkeerplaats Veluwe. Tijdens het volgen van de kabouterpaaltjes kunnen de kids leuke opdrachten uitvoeren. Omdat de opdrachten seizoensgebonden zijn, kun je iedere keer wat nieuws beleven! De tas voor het kabouterpad zijn te huur bij het informatiecentrum. De kosten hiervoor zijn 5 euro per kind inclusief kaboutermuts, een hapje en een drankje voor onderweg en een presentje.
Streekwinkel
In de streekwinkel kun je terecht voor voederhuisjes, vogelhuisjes, pruimenjam uit eigen boomgaard, leuke knuffels, verrekijkers, ecologische producten en nog veel meer!
In de vakanties en op woensdagmiddag worden regelmatig activiteiten georganiseerd. Hou onze Uitagenda dus goed in de gaten!
Via de roze button kom je meteen op de website van Renkums Beekdal.
De leukste uitjes voor kids in en om Arnhem vind je natuurlijk op Kidsproof!
Stichting Renkums Beekdal
Nieuwe Keijenbergseweg 170
6871 VZ Renkum
Openingstijden
Klik voor openingstijden door naar de site.Toon op kaart
Meer inspiratie


StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.
Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, bowlen...het kan allemaal bij Planet Awesome in Nijmegen!
Boulderles bij RijnBoulder
Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!
Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!
Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.