Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Renkums Beekdal

Kom naar het Renkums Beekdal, hier hebben ze een geweldig kabouterpad, een eigen boomgaard en nog meer!

In het informatiecentrum Renkums Beekdal kom je meer te weten over de prachtige natuur in de omgeving. 

Ze hebben het hele jaar door wisselende exposities. 
Buiten starten verschillende wandel- en fietsroutes.
De wandelroutes door het Renkums Beekdal sluiten handig aan op andere routes, zodat je zelf een kortere of langere tocht in de omgeving kunt uitstippelen.

Kabouterpad (3 t/m 7 jaar)
Startpunt van het kabouterpad ligt naast de parkeerplaats Veluwe. Tijdens het volgen van de kabouterpaaltjes kunnen de kids leuke opdrachten uitvoeren. Omdat de opdrachten seizoensgebonden zijn, kun je iedere keer wat nieuws beleven! De tas voor het kabouterpad zijn te huur bij het informatiecentrum. De kosten hiervoor zijn 5 euro per kind inclusief kaboutermuts, een hapje en een drankje voor onderweg en een presentje.
 
Hou er rekening mee dat je per tas 10 euro borg moet betalen. Na afloop krijg je de borg weer terug.

Streekwinkel
In de streekwinkel kun je terecht voor voederhuisjes, vogelhuisjes, pruimenjam uit eigen boomgaard, leuke knuffels, verrekijkers, ecologische producten en nog veel meer!

In de vakanties en op woensdagmiddag worden regelmatig activiteiten georganiseerd. Hou onze Uitagenda dus goed in de gaten!
Via de roze button kom je meteen op de website van Renkums Beekdal.

De leukste uitjes voor kids in en om Arnhem vind je natuurlijk op Kidsproof!

Stichting Renkums Beekdal

Nieuwe Keijenbergseweg 170

6871 VZ Renkum

Openingstijden Klik voor openingstijden door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Stichting Renkums Beekdal

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nederlands Openluchtmuseum

Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!

Kröller-Müller Museum

Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.

Een awesome vakantie-uitje

Op zoek naar een stoer gezinsuitje? Ga naar Planet Awesome? Lasergamen, karaoke, bowlen en meer!
Reserveer

Meivakantie op kasteel Rosendael

In de meivakantie is er van alles te beleven op kasteel Rosendael!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Lente: 10x leuke activiteiten

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.

Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!

Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.

7x een wandeling met kinderen

Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief