De Boswachter in Erp!
De Boswachter in Erp ligt midden in de bossen, een heerlijke plek om te wandelen en lunchen met kinderen!
Het Hurkske is een natuurgebied dat van oorsprong vooral uit heide bestaat. Dit natuurgebied is ongeveer 170 ha. groot. Dit grote bosgebied ligt tussen Erp en Gemert en wordt omringd door agrarisch gebied.
Midden in dit heerlijke natuurgebied ligt De Boswachter. Een fijne plek om even bij te komen van je wandeling en heerlijk neer te ploffen op het terras en genieten van een drankje en een lunch.
Tip voor Kinderen: Je kunt een leuke wandeling voor kinderen huren bij De Boswachter. Een Eekhoorntjes wandeling van 2 kilometer.
Voor meer info, kllik op de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch
Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!
Aanbeveling
Wintercircus Pallasso!
Een magisch wintercircus vol show, spektakel en gezelligheid voor het hele gezin.Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x de leukste kerstfilms & kerstseries
Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 26 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.
16x toffe activiteiten voor in de Kerstvakantie!
Yihaa, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.