Kom genieten in Hedel!
Kom zitten en geniet van het landelijk, gezellig, gelegen terras om en geniet van vele soorten ijs!
Ben jij een échte ijsjesmonster? Geniet van zelfgemaakte ijs op het platteland bij IJsboerderij De Schoonheuvel in Hedel.
Geniet van heerlijk ijs bij het landelijk gelegen binnen en/of buiten terras van IJsboerderij De Schoonheuvel in Hedel. Het ambachtelijke ijs is gemaakt van melk van hun eigen koeien op het bedrijf. Of geniet van een overheerlijke cappuccino, opgeschuimd met verse koeienmelk. Zo lekker!
TIP: ook super leuk om te combineren met een activiteit Boerengolf in de weilanden of je kinderfeestje te houden!
Genieten van ambachtelijk ijs op het platteland? Klik op de roze button.
IJsboerderij De Schoonheuvel
Veldweg 55
5321 JD Hedel
Openingstijden
Woensdag, vrijdag en zaterdag: 13.30 - 18.00 uurZondag: 13.00 - 19.00 uur
Toon op kaart
Meer inspiratie
Beach Break Kids Festival in Boxtel: zomers kinderfestival vol watergevecht, schuimparty en muziek
Het ultieme strandfestijn in Boxtel!
Avonturenpark De Bergen | Dagje uit met kinderen in Noord-Brabant
Avonturenpark De Bergen in Wanroij is een plek waar gezinnen de hele dag kunnen spelen en zwemmen
De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen
Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.