
Peuterpret in de bieb
Kom met je peuter luisteren naar leuke kinderverhalen in Bibliotheek Nieuw Waldeck.
In Bibliotheek Nieuw Waldeck wordt elke eerste woensdagochtend van de maand (met uitzondering van de schoolvakanties) een kinderboek voorgelezen. Kom samen met je peuter van 2 tot 4 jaar luisteren naar mooie en spannende verhalen. Na het lezen gaan we gezellig knutselen.
Voorlezen is voor zoveel dingen goed. Voor de ontwikkeling, de fantasie, het taalgevoel en de woordenschat. Maar boven alles is het natuurlijk gewoon heel gezellig.
Vanaf 10.00 uur zijn jullie welkom bij Peuterpret, we starten om 10.15 uur. Aanmelden is niet nodig. Luister en knutsel gewoon lekker mee!
Wil je er graag vaker met je kids op uit in omgeving Den Haag? Bekijk deze pagina.
Data:
- woensdag 6 augustus 2025
- woensdag 3 september 2025
- woensdag 1 oktober 2025
- woensdag 5 november 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Bibliotheek Nieuw Waldeck
Rossinilaan 141
2551 MR Den Haag
Openingstijden
10.15-11.00 uur.Prijs
Deelname is gratis. Aanmelden is niet nodig!Toon op kaart
Meer inspiratie


Nieuw theaterseizoen Rabarber
Inschrijvingen bij Rabarber zijn geopend: laat je kind stralen op het podium dit nieuwe seizoen!
Uniek: Paleis én Stallen!
Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen deze zomer met de speciale kindertour!
NK Beach Soccer 2025: sport, spektakel en strandplezier!
Kom ook kijken of doe mee bij NK Beach Soccer tijdens het finaleweekend in Scheveningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!