Speeltuin bij Vlugtenburg
Leef je uit in het mooiste speelparadijs van 's Gravenzande met een mega klimtoren!
Naast de duinen, op Strandpark Vlugtenburg vind je sinds een aantal jaar een mooie, avontuurlijke speeltuin. Niet zomaar een speeltuin… Maar een echt speelparadijs met een gi-gan-ti-sche klimtoren. Gegarandeerd urenlang vermaak voor alle kinderen!
Entree is gratis.
Het is een uitdagende en veelzijdige speeltuin met voor ieder kind wat wils. Verschillende klimautomaten en panelen zorgen voor een onvergetelijk speelavontuur. Kinderen van 2 tot 14 jaar kunnen hier naar hartenlust spelen, zonder én met beperkingen.
Ja echt voor ALLE kinderen want deze speeltuin is ook geschikt voor kinderen met een beperking. Samen met Stichting Avavieren is deze speeltuin mogelijk gemaakt.
Tijdens of na het spelen kun je ook genieten van een lekkere maaltijd bij Eetcafé Zout. Vanaf het terras of vanuit de serre heb je goed zicht op de speeltuin in, wel zo’n fijn gevoel.
Tip: er is ook een (betaalde) waterspeeltuin op Strandpark Vlugtenburg
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes in en om Den Haag. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!
Strandpark Vlugtenburg
Het Louwtje 10
2691 KR 's-Gravenzande
Prijs
De waterspeeltuin heeft entreekosten, maar de grote speeltuin, peuterspeeltuin en binnenspeelruime zijn gratisToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Kinderboekenweek: Spot aan!
Zing, dans, speel en lees mee tijdens de Kinderboekenweek bij Bibliotheek Den Haag.
Betovering bij Podium NOORD
Geniet van leuke familievoorstelling bij Podium NOORD tijdens Festival de Betovering in de herfstvakantie
Licht uit, spot aan!
In het Kinderboekenmuseum haal je het podiumbeest in jezelf naar boven! Kinderboekenweek & herfstvakantieUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.