
Ik ben Kikker
De vaste Ik ben Kikker-tentoonstelling in het Kinderboekenmuseum. Nu nog leuker en groter!
In de vaste Kikker-tentoonstelling in het Kinderboekenmuseum, Ik ben Kikker, komen de geliefde boeken van de internationaal vermaarde Max Velthuijs tot leven en beleef je de avonturen van Kikker en zijn vriendjes Eend, Rat, Varkentje, Haas en Beertje.
Er is van alles te ontdekken en te doen in de speelse en tot de verbeelding sprekende tentoonstelling: schatgraven met Beer, taarten maken met Varkentje, schaatsen met Eend, klussen met Rat en nog veel meer.
Ik ben Kikker is superleuk voor kinderen van 0 t/m 6 jaar. Het is vrolijk, verrassend, fantasierijk en inspirerend.
Let op! Het museum is alleen te bezoeken met een vooraf besteld online ticket. Dit geldt ook voor Museumkaarthouders of houders van andere kortingspassen. Online tickets zijn makkelijk te kopen: ga naar de ticketshop via de oranje button op deze pagina en kies een dag en tijd.
Tip: nog meer leuke musea vind je in onze categorie Eropuit!
Literatuurmuseum/ Kinderboekenmuseum
Prins Willem-Alexanderhof 5
2595 BE Den Haag
Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag: 10.30 - 17.00 uurZaterdag en zondag: 9.00 - 17.00 uur
Tijdens schoolvakanties is het museum ook op maandag geopend. Het museum is gesloten op nieuwjaarsdag, Koningsdag, Bevrijdingsdag en eerste kerstdag.
Prijs
Check de website voor actuele prijzen, met Museumkaart gratisHet museum is alleen te bezoeken met een vooraf besteld online ticket. Dit geldt ook voor Museumkaarthouders of houders van andere kortingspassen. Online tickets zijn makkelijk te kopen: ga naar de ticketshop via de oranje button op deze pagina en kies een dag en tijd.