Op pad met de boswachter
Ga naar buiten met de boswachter van Staatsbosbeheer en word Hulpboswachter! Leuk als feestje of excursie
Ben jij uit het goede boswachtershout gesneden? Een echte natuurvriend? Een boswachter in spe? Kruip dan in de huid van de boswachter.
Tijdens een wandeling met een gids van Staatsbosbeheer leer je de natuur van het Haagse bos, Bieslandse Bos of Bentwoud ontdekken. Maak kennis met de werkzaamheden van de boswachter en help hem of haar zo een handje!
De excursie kun je online boeken voor een kinderfeestje of voor een familie of schoolklas. Doe dit minimaal 3 weken van tevoren. Vanaf 7 jaar. Minimaal 6 en maximaal 12 deelnemers.
Boeken kan nu via de staatsbosbeheer website afhankelijk van het door jouw gewenste gebied. Bij terugkomst krijg je het diploma van de Boswachter Academie.
Op de website van Staatsbosbeheer vind alle info, klik door via de roze button. Hier zie je per gebied hoe je je kunt aanmelden.
Tip: Er is een superleuk kabouterpad in het Bentwoud!
Staatsbosbeheer Zuid Holland
Openingstijden
klik door naar de websitePrijs
Prijs: € 5 per kind (kinderfeestje) of € 50 per klas (maximaal 30 kinderen)Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum
Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Informatiecentrum Binnenhof Renovatie
Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!Blogs & inspiratie
Alle blogs
SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.
Gratis sporten tijdens de Haagse Sportzomer
Pak je agenda erbij want de Haagse sportzomer is van start! Van 21 juni tot en met 21 september 2026 staat Den Haag in het teken van sport. Tijdens de Haagse Sportzomer zijn er door de hele stad gratis sportfestivals, sportclinics en topsportevenementen voor kinderen en gezinnen. Van BMX’en en voetbal tot beachvolleybal en rugby op het strand. Er is deze zomer zóveel leuks te doen!
De leukste uitjes met airco in en om Den Haag
Aaaah wat is het warm! Hittegolf! Wij zoeken graag fijne plekken op mét airco. Hieronder onze favorieten!