
De Knapzakroute
Ga op een spannend avontuur met je eigen knapzak of ontdek alle dieren en vogels in het natuurgebied!
Bij De Papaver in Delft kun je nu je eigen knapzak maken, en daarmee ga je op ontdekkingstocht! De route gaat door de Polder van Biesland en naar de Berg van Zegwaard. Je krijgt er een leuk boekje vol weetjes bij, zodat je ook nog van alles leert over het landschap om je heen. Ook staan er vragen en opdrachten in.
Onderweg kun je je mooiste vondsten meenemen in de knapzak. Wie weet vind je wel iets heel bijzonders bij de vleermuisgrot. Of ontdek je of je net zo ver kunt springen als een vlo, een muis of zelfs een haas.
De tocht is dus heel gevarieerd en duurt 1,5 tot 2,5 uur.
Meer weten? Klik dan snel op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat De Papaver nog meer leuke activiteiten organiseert? Kijk snel verder op onze website!
De Papaver
Korftlaan 6
2616 LJ Delft
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor meer info over de openingstijden!Prijs
Een knapzakpakket kost €8,50Toon op kaart
Meer inspiratie


Kinderboekenmuseum
Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum in Den Haag!
Familieticket Kinepolis
Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboeken shoppen in Den Haag
Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.