Film, muziek & theater
Theaters, bioscopen en podia in 't Gooi
Een leuke kinderfilm in de bioscoop of prachtige familievoorstelling in het theater, wij houden ervan! In de regio ’t Gooi is er veel keus. Van bioscoop tot filmhuis, van muziekgebouw tot openluchttheater.
Dit zijn onze favoriete theaters en bioscopen voor kinderen in’t Gooi. Tip: kijk in onze Uitagenda voor alle actuele voorstellingen en speeldata.
Tips van de maand
De tofste hotspots in het Gooi
Ontdek de leukste uitjes met kinderen in ’t Gooi met deze handige gids van Kidsproof
Familietheater: De Krekel en de Mier
Een beeldende voorstelling over de waarde van vriendschap en het maken van persoonlijke keuzes.
Survival met OERRR op Fort Kijkuit
Wil jij leren om te overleven in de natuur? Kom dan naar Survival met OERRR op Fort Kijkuit.Je hebt gezocht binnen Kidsproof-regio 't Gooi. Liever iets daarbuiten? Klik hier voor onze andere regio’s.
Ontdek het Mediamuseum in Hilversum
Het meest interactieve Mediamuseum ter wereld! Kom naar Beeld & Geluid, dit moet je zien!
Theater Kleintje Kunst
Een mini-theater met regelmatig leuke familievoorstellingen in Hilversum!
VUE cinemas Hilversum
Bij VUE cinemas Hilversum kijk je de meest actuele films in perfecte kwaliteit!
Weekendtips
Weekendtips en weekenduitjes voor 't hele gezin. Ga er met je kinderen op uit!
Toffe uittips in ’t Gooi
Wil jij maandelijks de leukste uittips in je mailbox ontvangen?
Hillywood Tours
Ervaar de magie van televisie in de rondleiding met een speciaal treintje over het Media Park (6+)
De Dillewijn
Theater de Dillewijn is een gezellige ontmoetingsplek met tal van leuke theatervoorstellingen!
Goois Openluchttheater
Geniet in de zomerperiode van de prachtige voorstellingen in het Goois Openluchttheater in Eemnes!
Wonderfeel Festival Baarn
Gratis toegang voor kinderen met een bomvol kinderprogramma tijdens Wonderfeel
Singer Laren
Maak kennis met Singer Laren: een unieke plek waar voor kinderen altijd iets te doen is.
AFAS Theater zomerweken
Geniet in de zomervakantie van een supergezellig theateruitje met de hele familie!
City of Wesopa Theater
City of Wesopa theater Weesp heeft elk seizoen een leuk aanbod van familievoorstellingen, kom je ook?
Tip: leuke musicallessen
Schrijf je kind vast in voor een proefles musicalles bij Telekids Musicalschool bij jou in de buurt!
De Vorstin
Podium de Vorstin in Hilversum heeft een volle agenda met vaak optredens van bekende artiesten.
Filmtheater Hilversum
Het Filmtheater in het centrum van Hilversum heeft een aantrekkelijk filmaanbod voor jong en oud.
Filmhuis Bussum
Bij Filmhuis Bussum kun je allerlei leuke kinderfilms kijken!
Spant! Bussum
Grappige, mooie en indrukwekkende familievoorstellingen vind je in 't Spant! in Bussum.
Hemelvaart met Proef Pampus
Eilandfestival met o.a. een timmerdorp, voorstellingen, muziek, rondleidingen en lekker eten.Meer inspiratie
13 x Doen met tieners
Herken je dit? Opeens merk je dat je kids niet meer mee willen naar een kinderboerderij en plots zijn ze 'die grote kids' in het indoor speelparadijs. Gefeliciteerd! Je hebt een tiener in huis! In deze leeftijdsfase is het loslaten net zo cruciaal als het maken van mooie herinneringen en behouden van een fijne, warme basis waar je jarenlang zo je best voor hebt gedaan. Welke uitjes zijn superleuk met tieners? Wij hebben tips voor jou!
Hilversum Herfstspecial
Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.Naar de film met kinderen in ’t Gooi
in de regio ’t Gooi kun je met kinderen naar de film in de bioscoop, in een filmhuis of een filmtheater. Ga naar een leuke kinderfilm of bezoek een filmpremière met kinderen.
Naar het theater met kinderen in de omgeving van Hilversum, Bussum, Huizen
In Hilversum, Bussum, Huizen, Loosdrecht, Naarden, Weesp, Baarn en Laren zijn er verschillende theaters en schouwburgen die kindervoorstellingen programmeren. Bekijk per theater het programma met familievoorstellingen. Naast de gewone theaters is ook een bezoekje aan een poppentheater, openluchttheater of marionettentheater echt een aanrader.
Naar een muziekvoorstelling met kinderen in ’t Gooi
Ben je al eens met je kinderen naar een concert geweest? In een muziekgebouw, muziektheater, bij een poppodium of bij de opera? Er zijn prachtige muziekvoorstellingen voor kinderen in ’t Gooi. Echt genieten!