Zwembad de Planeet
Zwemles, vrij zwemmen en ouder-en-kindzwemmen! Het kan allemaal bij Zwembad de Planeet in Haarlem Noord!
Sportcentrum de Planeet is een centrum in Haarlem Noord voor zwemlessen en voor je dagelijkse baantjes kun je hier 7 dagen in de week terecht.
In schoolvakanties kunnen kinderen hier vrij zwemmen.
‘Guppy’ Ouder-en-kindzwemmen is een halfuur lang op dinsdag om 09:00 uur en 09:30 uur. Leuk voor met je peuter vanaf 4 maanden.
Trainen voor je zwemdiploma doe je op elke dag in de week! Wil je twee keer in de week naar zwemles? Dat kan ook! Kijk voor alle combinaties en prijzen op de website. Klik voor meer informatie door via onderstaande link!
Zwembad de Planeet
Planetenlaan 15
2024 EN Haarlem
Openingstijden
Zie voor een actueel rooster de website.Prijs
Vrijzwemmen €4. Zie voor totaaloverzicht de website.Toon op kaart
Meer inspiratie
Museum van de geest
Volg de kinderroute in dit bijzondere museum (vroeger: Dolhuys)
Schaatspret voor iedereen!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Noord-Holland, in oktober en november
Play Kinetix
Dit is het allereerste actieve gamepark van Nederland! De ultieme mix van bewegen, gamen en FUN!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intochten 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas in Haarlem aan? En wanneer is de intocht in Heemstede? Hoe laat ontmoeten we de Sint in Zandvoort? Híer kunnen we de Goedheiligman dit jaar zien arriveren met zijn paard of op de Stoomboot. Bekijk het overzicht van alle Sinterklaasintochten; in Haarlem, Overveen, IJmuiden, Zandvoort, Heemstede en meer!
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
11x Knutselen met herfstbladeren
Ligt er een berg gele/ rode/ bruine bladeren voor je deur? Kies er de mooiste uit en knutsel er schattige dieren van!