Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Huur een kano, sloep, waterfiets of (zeil)boot!

Huur een kano, waterfiets, sloep, zeilboot of andere boot bij Bootverhuur Vlietland!

Het gratis toegankelijk recreatie- en watersportgebied Vlietland is een héérlijke plek met de kinderen. Er is hier zoveel te doen!

Je kunt lekker in het water plonzen vanaf één van de vele zwemstrandjes, maar ook kun je een bootje huren en lekker het water op gaan. Er is van alles te huur: een zeilboot (allerlei verschillende types), motorboot, sloep, kano, waterfiets of roeiboot.

Je kunt op het meer van Vlietland blijven. Verken de smalle slootjes per kano, vaar met een motorbootje de polder in of maak een rondje met een roeiboot. De waterfietsen zijn niet alleen populair bij kinderen en jongeren, maar ook (groot)ouders trappen wat af bij Vlietland.

Ook is het de perfecte start voor een dagtocht met de sloep naar Leiden, het Braassemermeer, de Kaag of de polder in naar boerderij ’t Geertje.

Bij de receptie van WSC Vlietland weten ze er alles over en ze helpen je graag. Ook met de keuze van je boot!

Wat je plannen ook zijn, bij Bootverhuur Vlietland beleef je een heerlijke dag op het water!

Tip: klimmen en klauteren doe je bij Klimpark het Klimeiland!

Tip: Na een dagje Vlietland eet je natuurlijk op het terras van Waterfront!

Klik door via de roze button en geniet van het water!

Vlietland Bootverhuur

Rietpolderweg 11

2266 BM Leidschendam

Openingstijden De bootverhuur is van april t/m oktober. Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Vlietland Bootverhuur

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Rijksmuseum Boerhaave

Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!

Kidsproof Buitenbeestfeest

Kom naar de gratis Kidsproof.nl Buitenbeestfeesten van Naar buiten! Gratis en avontuurlijk voor iedereen!

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Gastlessen voor scholen, leuke en bijzondere tips voor in het klaslokaal!

Lesstof komt pas echt tot leven als kinderen zelf aan de slag gaan. Gewoon in de klas. Met een gastdocent, een bijzonder verhaal of een activiteit die ze bijblijft. In Leiden zijn er mooie programma’s die naar school toe komen. Van mondzorg tot natuur en water. En wil je een keer naar buiten? Ga dan een keer naar de duinen.