Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koffie & thee

Leuke koffietentjes in de regio Leiden

Bij deze leuke koffietentjes en kindercafés in de regio Leiden kun je heerlijk koffie en theedrinken met kinderen.

Met voor de kinderen een babyccino, limonade, cupcakes, taartjes, ijsthee of een lekkere smoothie. En liefst een fijne speelhoek, terras of speeltuin. Ook leuk: reserveer een high tea!

Filters

Categorieën
Filter binnen regio Leiden
Leeftijd
Reset

Family Brunch bij Pakhuis

Bij Grand Café Pakhuis kun je lunchen, dineren & elke laatste zondag van de maand is er een family brunch

Brownies & downieS Leiden

In deze bijzondere lunchroom kun je terecht voor heel veel lekkere gerechten met gezellig personeel!

De tuin van de smid

Wat een heerlijke plek in Leiden is dit restaurant met terras in polderpark Cronesteyn!

Het Wedde, Espressobar

Ken je Het Wedde, Espressobar & Lunchroom al? Fijne plek bij het zwembad met een super leuke speeltuin!

Better Bagels

Heerlijke bagels met kopje koffie, thee, fris of een sapje. 100% natuurlijk en ambachtelijk. Smullen!

Strandpaviljoen Luchtig

Heerlijk genieten van zon, zee, strand, spelende kinderen en lekker eten bij de Wassenaarse Slag.

Restaurant en speeltuin Vrijstaat Nederzandt

Dagelijks genieten en spelen in de duinen bij Nederzandt in Noordwijk. Met speeltuin en kabouterpad!

Mmm…. Soetenso!

Voor fantastische chocolade, verjaardagstaart, huisgemaakt ijs en gebak moet je naar Soetenso!

’t Eiland van ome Nick

Bezoek met de hele familie het gezellige Eiland van ome Nick, een begrip in Voorschoten!

Blote Voetenpad Boskoop

Beleef de natuur op een unieke manier en sluit je bezoek af met een heerlijk drankje in het theehuis.

Kidscafé Kersvers Alphen

Kom verkleden, glijden, lunchen en ontbijten in dit café dat volledig in het teken van kinderen staat.

Lunchroom Logica

In Logica in Leiden eet je biologische en seizoensgebonden producten. Dat proef je! Voor lunch en diner.

Strandpaviljoen Paal 14

Voor een heerlijk momentje aan zee, met lekker eten en heel veel zand om mee te spelen!

Brasserie Coazy Warmond

Kom lekker een hapje eten bij Brasserie Coazy op het eiland Koudenhoorn in Warmond!

Bij Hen 2.0

Kom lunchen, borrelen of dineren in Alphen aan den Rijn terwijl de kids lekker spelen!

Paco Ciao

Eerlijk gezegd komen we hier het liefst zonder kids, maar die ontbijtjes... die zijn echt super samen.

Bakery café Van Maanen

Hou jij ook van de lekkernijen van bakker Van Maanen? In Leiden heb je nu de bakkerij mét café!

Theepaviljoen

Wandelen, ravotten en klimmen in het bos en daarna naar wat drinken bij Theepaviljoen De Horsten!

Brasserie Buitenhuis

Gezellige hotspot aan het Valkenburgsemeer. Groot terras, lekker eten en spelen voor de kids.

Roberto’s ijs

Bij Roberto's mag je altijd alles lekker proeven. Heerlijk ijs, ijs en nog eens ijs!

Het Tussenstation

Geniet op een prachtig terras met toffe speeltuin en kijk samen naar voorbij rijdende treinen.

Waterfront Vlietland

Bij Waterfront Vlietland geniet je van allerlei lekkers met uitzicht op het water van Vlietland!

Barista Café

Geniet van heerlijk ontbijt, lunch, high tea en nog veel meer, bij Barista Café Leiden!

Ijs van Matthijs

Midden in Leiden vind je het heerlijke ijs van Matthijs! Haarlemmerstraat 64.

Volg je Kidsproof al?

We delen onze tips ook op Facebook en Insta. Toffe speeltuinen, terrasjes, winacties, zwemplekken en meer

De Buitencantine

Kom eten in Italiaanse sferen met eten, familie, vrienden en het buitenleven centraal.

Het Koffiehuisje

Een heerlijk plekje in een heel mooi stukje van Leiden met lekkere koffie, taart en broodjes.

Beachclub Bait

Je gezicht in de zon, kids die zich uren vermaken. En dan lekkere vis eten. Fijn!

Restaurant Hofboerderij

Bij Kasteel Keukenhof vind je het dag-restaurant 'Hofboerderij' met fijn terras, park en kinderboerderij.

Zoete Lekkernij

Wat een schattig chocoladewinkeltje in Voorschoten. Bijna zeker dat je hier niet met lege handen weggaat!

Roos Leiden

Zin in een heerlijk zelf gemaakt taartje? Kom dan naar Roos in Leiden!

Blossom by Kleine Planeet

Blossom by Kleine Planeet is een gezellig bohemian café met een kinderwinkel ernaast gelegen.

Meer inspiratie

De leukste koffietentjes en koffiebarretjes in de regio Leiden

Wat een verwennerij! Schuif aan bij één van de gezellige koffieplekjes en kindercafés in de omgeving van Leiden, Bollenstreek en Groene Hart. Deze leuke koffie hotspots zijn super geschikt voor kinderen. Ze hebben vaak een verschoningsruimte, kinderstoelen en soms ook een leuke speelhoek of een fijn speelplekje met spelletjes, speelgoed en kleurspullen. Of een heerlijk terras waar kinderen kunnen spelen.

Op de kinderkaart staat vaak een heleboel lekkers zoals babyccino’s, gebak, appeltaart, cupcakes, taart, ijsthee, freakshakes en meer. Of reserveer een high tea met kinderen voor een speciale gelegenheid.

Koffie en thee drinken met kinderen in de omgeving van Leiden, Bollenstreek en Groene Hart

Ken jij alle leuke koffiezaken in de buurt al? Wij hebben alle kindvriendelijke koffietentjes in en om Leiden, Katwijk, Leiderdorp, Noordwijk, Alphen aan de Rijn, Oegstgeest, Noordwijkerhout, Lisse en Voorschoten voor je verzameld!