Voorlezen in de bieb!
Samen met je kleintje naar mooie verhalen luisteren op de voorleesdagen van BplusC. Leuk en leerzaam!
Onderzoek bewijst: baby’s en kinderen houden van boeken. Met je kind op schoot een boekje ontdekken is leerzaam. Het stimuleert de taal- en spraakontwikkeling van je kind. En het verhoogt de concentratie. Allemaal zaken waar je kind een leven lang plezier van heeft. Buiten dat, is het vooral ook heel erg leuk!
Bij de bibliotheken van BplusC zijn er wekelijks gratis voorleesmomenten voor babies, peuters en kleuters op verschillende locaties:
Bibliotheek Nieuwstraat
Elke woensdag van 14.30 – 15.00 uur
Elke vrijdag van 10.30 – 11.00 uur
Op de Nieuwstraat wordt de 1e zaterdag van de maand voorgelezen in het Portugees en de 4e zaterdag van de maand in het Spaans.
Bibliotheek Merenwijk
Elke woensdag van 15.00 – 15.30 uur
Bibliotheek Stevenshof
Elke woensdag van 11.00 – 11.30 uur
Bibliotheek Leiderdorp
Elke woensdag van 15.30 – 16.00 uur
‘Het Gebouw’
Elke woensdag van 14.00-15.00 uur
Voor meer info klik je op de roze button. Wist je trouwens dat je gratis lid kunt worden van de BplusC bieb? Doen!
Tip: Er is ook een BplusC muziekschool, superleuk en leerzaam!
BplusC
Openingstijden
Zie in de tekst de tijden per locatie. Klik voor meer info op de roze buttonLijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Ontdek de diepe denker in jezelf!
Ga op ontdekking in het Kinderboekenmuseum met masterclasses, verhalen en creatieve workshops
Meivakantieklassieker: De Boskampi’s
Kijk De Boskampi’s met Cinekid in Trianon Leiden
Mobiel planetarium
Reis door het heelal bij de Oude Sterrewacht van Hortus Botanicus Leiden - families met kinderen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Meivakantiespecial: De Mond van Leiden
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!