Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theehuis de Trotse Pauw

Gezellig theehuis bij Kinderboerderij Merenwijk. Met pannenkoekenmiddag, knutselochtend en lekkers!

Het gezellige theehuis De Trotse Pauw ligt prachtig gelegen op het terrein van kinderboerderij Merenwijk. Een heerlijke plek, om even bij te komen met een kopje koffie en een stukje taart of voor een lekkere lunch. Voor kinderen is er genoeg speelgoed, zo hebben ze binnen en buiten plezier!

Elke woensdag is het pannenkoekenmiddag met versgebakken pannenkoeken! Als je uitgegeten bent kun je ook nog een ponyritje maken bij de boerderij.

Naast leuke activiteiten binnen in het theehuis, kun je ook buiten in het bos op stap op het Kabouterpad! Vanaf de kinderboerderij kun je op zoek naar levensgrote kabouters en verschillende leuke opdrachten doen.

Feestje of een familiedag vieren? In het Theehuis is het ook mogelijk om de bovenruimte af te huren. Huren kan al voor €25,- per uur en is geschikt voor een kleine groep tot max. 20 personen. Huren kan tijdens openingstijden, voor meer informatie klik op de roze button.

Op woensdag en vrijdag is ook altijd het winkeltje De Pauwenveer geopend. Daar worden tweedehands kinderkleding en decoratieve gebruiksartikelen verkocht. De winkel is te vinden achter het Theehuis.

De Trotse Pauw is onderdeel van De Haardstee. Hier krijgen mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt de mogelijkheid om in hun eigen tempo in een beschermde omgeving te werken in de horeca. Omdat het een leer/werkplek is, kan het soms iets langer duren voordat je bestelling is geserveerd. Maar dat maakt het theehuis niet minder leuk!

Tip: Wist je dat je bij Theehuis de Trotse Pauw in samenwerking met kinderboerderij Merenwijk ook je kinderfeestje kan vieren!

Tip: voor de meest actuele uitjes en nieuwste voorstellingen voor kinderen moet je in onze Kidsproof Uitagenda zijn!

Theehuis de Trotse Pauw

Parkzicht 100

2317 RH Leiden

Openingstijden zie website
Prijs Zie menukaart op de website.
Mail direct

Mail direct naar Theehuis de Trotse Pauw

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Ponykamp mét overnachting!

Gezellig en avontuurlijk ponykamp voor gevorderde ponyliefhebbers bij manege Liethorp in Leiderdorp!

Space Expo 5+

Space Expo is hét ruimtevaartmuseum van Nederland!

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

Speelkleed van Leiden met 15% Kidsproof-korting

Leiden ligt aan de voeten van je kind! Op dit vrolijke speelkleed rijden auto's langs bekende plekken in de stad, wandelen dieren door de straten en valt er steeds iets nieuws te ontdekken. Een leuke Kidsproof-tip voor kleine Leidenaren én voor iedereen die dol is op deze mooie stad.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.