Het gezellige theehuis De Trotse Pauw ligt prachtig gelegen op het terrein van
kinderboerderij Merenwijk. Een heerlijke plek om te smullen van bijvoorbeeld een lekker huisgemaakte taart, lunch en ook om te spelen.
Extra leuk, elke
woensdag is het
pannenkoekenmiddag met versgebakken pannenkoeken! Daarna kun je ook nog een
ponyritje maken bij de boerderij. Op vrijdagochtend kun je hier
gratis knutselen. Leuk!
Feestje of een familiedag? In het Theehuis is het ook mogelijk om een ruimte te huren, dit kan in combinatie met diverse koffie/thee of lunch arrangementen. Ook is het mogelijk om een
volledig verzorgd kinderfeestje te vieren!
Op woensdag en vrijdag is ook altijd het winkeltje
De Pauwenveer geopend. Daar worden tweedehands kinderkleding en decoratieve gebruiksartikelen verkocht. De winkel is te vinden achter het Theehuis.
De Trotse Pauw is onderdeel van De Haardstee. Hier krijgen mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt de mogelijkheid om in hun eigen tempo in een beschermde omgeving te werken in de horeca. Omdat het een leer/werkplek is, kan het soms iets langer duren voordat je bestelling is geserveerd. Maar dat maakt het theehuis niet minder leuk!
Tip: voor de meest actuele uitjes en nieuwste voorstellingen voor kinderen moet je bij onze Kidsproof Uitagenda zijn!