Landgoed Molecaten Hattem
Fijne kleinschalige camping op landgoed Molecaten in Hattem
Even ten zuiden van het vestingstadje Hattem, op de overgang van Veluwe-massief en IJsselvallei, ligt de kleine camping Landgoed Molecaten. De monumentale beuken en eiken en de ligging op het landgoed maken de camping uniek en een paradijs voor wie houdt van de rust en natuur. Om een kindervakantie onvergetelijk te maken is er in de zomer animatie. Kortom een heerlijke plek om met het gezin te vertoeven!
Nieuwsgierig naar de accomodaties? klik op de “roze” button!
Tip! in onze erop-uit categorie vind je leuke kinderactviteiten rondom Hattem en Zwolle
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Vuursteenberg bos
Ontdek dit mooie wandelgebied samen met de kids! Van dierensporen zoeken tot schotse Hooglanders!
Zandstuifgebied De Haere
Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!
Speelbos Lemelerberg
Boven op de Lemelerberg kun je heerlijk spelen in speelbos 'In het hol van de leeuw'!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paastakken, maar net even anders!
Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het Pasen. Om een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.
24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Laat je vooral inspireren door onze vrolijke paaseieren!
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!