Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blotevoetenpad Cannenburch

Schoenen uit en gaan! Lekker met de voetjes door de modder op het Blotevoetenpad van Kasteel Cannenburch.

De naam zegt het al: schoenen & sokken uit en lopen maar! Op je blote voeten lopen door de modder, over water en andere natuurlijke materialen. Over boomstammen klimmen en het zand tussen je tenen voelen. Onderweg kan je uitrusten op een van de bankjes of op een boomstam. Durven jullie het aan?

Je vindt het Blotevoetenpad in het Kasteelpark van Kasteel Cannenburch. Zoek de ‘geheime’ ingang ter hoogte van de drieling brug in het park en dan kan het avontuur starten!

Tip: neem een handdoekje mee om je voeten weer schoon te maken.

Let op: dit blotevoetenpad is relatief klein. Combineer het pad met een speurtocht, picknick of wandeling door het park, een lunch op het terras van Bij Maarten in ’t Koetshuis of natuurlijk een bezoek aan het kasteel.

Meer weten? Klik op de roze button voor meer informatie.

Binnenkort een jarig thuis? Bekijk dan alvast het kinderfeestjes overzicht!

Kasteel Cannenburch

Maarten van Rossumplein 4

8171 EB Vaassen

Openingstijden dagelijks tussen zonsopkomst en zonsondergang
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Cannenburch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.

Lammetjes kijken!

Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.

De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe

De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief