Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blotevoetenpad Cannenburch

Schoenen uit en gaan! Lekker met de voetjes door de modder op het Blotevoetenpad van Kasteel Cannenburch.

De naam zegt het al: schoenen & sokken uit en lopen maar! Op je blote voeten lopen door de modder, over water en andere natuurlijke materialen. Over boomstammen klimmen en het zand tussen je tenen voelen. Onderweg kan je uitrusten op een van de bankjes of op een boomstam. Durven jullie het aan?

Je vindt het Blotevoetenpad in het Kasteelpark van Kasteel Cannenburch. Zoek de ‘geheime’ ingang ter hoogte van de drieling brug in het park en dan kan het avontuur starten!

Tip: neem een handdoekje mee om je voeten weer schoon te maken. 

Let op: dit blotevoetenpad is relatief klein. Combineer het pad met een speurtocht, picknick of wandeling door het park, een lunch op het terras van Bij Maarten in ’t Koetshuis of natuurlijk een bezoek aan het kasteel.

Meer weten? Klik op de roze button voor meer informatie.

Binnenkort een jarig thuis? Bekijk dan alvast het kinderfeestjes overzicht!

Kasteel Cannenburch

Maarten van Rossumplein 4

8171 EB Vaassen

Openingstijden dagelijks tussen zonsopkomst en zonsondergang
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Cannenburch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speelgoedmuseum Deventer

Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!

Spelletjesfans opgelet!

Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht 8 en 9 november

Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein

Voor iedereen die in de herfstvakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.

18x Herfstvakantie uitjes

Yes, herfstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Apeldoorn en Deventer.

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn

Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief