Blotevoetenpad Cannenburch
Schoenen uit en gaan! Lekker met de voetjes door de modder op het Blotevoetenpad van Kasteel Cannenburch.
De naam zegt het al: schoenen & sokken uit en lopen maar! Op je blote voeten lopen door de modder, over water en andere natuurlijke materialen. Over boomstammen klimmen en het zand tussen je tenen voelen. Onderweg kan je uitrusten op een van de bankjes of op een boomstam. Durven jullie het aan?
Je vindt het Blotevoetenpad in het Kasteelpark van Kasteel Cannenburch. Zoek de ‘geheime’ ingang ter hoogte van de drieling brug in het park en dan kan het avontuur starten!
Tip: neem een handdoekje mee om je voeten weer schoon te maken.
Let op: dit blotevoetenpad is relatief klein. Combineer het pad met een speurtocht, picknick of wandeling door het park, een lunch op het terras van Bij Maarten in ’t Koetshuis of natuurlijk een bezoek aan het kasteel.
Meer weten? Klik op de roze button voor meer informatie.
Binnenkort een jarig thuis? Bekijk dan alvast het kinderfeestjes overzicht!
Kasteel Cannenburch
Maarten van Rossumplein 4
8171 EB Vaassen
Openingstijden
dagelijks tussen zonsopkomst en zonsondergangPrijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Monkey Town Binnenspeeltuin
Klimmen, klauteren, glijden, bouwen... Een binnenspeeltuin in Apeldoorn waar je je uren kunt vermaken
Museum Hagedoorns Plaatse in Epe
Ga samen op tijdreis bij Veluws Museum Hagedoorns Plaatse
Aapjes kijken in Apenheul
Lekker aapjes kijken? Beleef een heerlijke dag in Apenheul!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum
In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!