De Rijkerswoerdse Plassen
Een dagje genieten aan het strand met de kids? Ga dan naar De Rijkerswoerdse Plassen!
Dit mooie recreatiegebied van Uit®waarde ligt ten zuiden van de wijk De Laar in Arnhem-Zuid en is een perfecte locatie voor een dagje zwemmen en liggen op het strand of op de ligweides in het gras. Je kunt hier ook heerlijk fietsen en wandelen in de omgeving. De Rijkerswoerdse Plassen liggen in Park Lingezegen, gelegen tussen Arnhem en Nijmegen.
Kinderen vermaken zich supergoed bij de watergoot, het speelveld of op het duikvlot!
Maar ook voor kleine watersport, hengelsport, outdoor fitness en golf is het een prachtige locatie. Ook zijn er regelmatig evenementen op het terrein! Er is een kiosk waar je een kleine versnapering of drankje kunt kopen.
Klik voor meer info op de roze websitebutton.
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
De Rijkerswoerdse Plassen
Rijkerswoerdsestraat 1B
6845 AB Arnhem
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!