
Dierenweide Slingerbos
Dierenweide Slingerbos in Huissen is een ontmoetingsplek met alpaca's, varkens en een leuke speeltuin!
Dierenweide Slingerbos is een fijne ontmoetingsplek voor jong en oud. Voor de kids zijn er speeltoestellen en je kunt hier ook heerlijk picknicken. Daarnaast kun je natuurlijk een kijkje nemen bij de dieren! Er lopen namelijk geiten, schapen, kippen, pony’s, herten en alpaca’s rond.
Wil je meer weten over Dierenweide Slingerbos? Klik dan op de roze button.
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Dierenweide Slingerbos
Angerensedijk 2
6851 CM Huissen
Openingstijden
Elke zondag van 13:30 tot 16:30 geopend
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie


Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een stoer gezinsuitje? Ga naar Planet Awesome? Lasergamen, karaoke, bowlen en meer!
Meivakantie op kasteel Rosendael
In de meivakantie is er van alles te beleven op kasteel Rosendael!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland