
De Boschhoeve
De Boschhoeve is een kwekerij, tuin, theeschenkerij en winkel in één!
Bij De Boschhoeve kun je terecht voor prachtige planten, de tuinwinkel, brocante en een heerlijk kopje thee in de theeschenkerij.
Regelmatig zijn er leuke tuin- & plantenactiviteiten. En wil je zelf bloemen plukken, dan kan dat in hun pluktuin vanf juni. Superleuk om samen met kinderen met een zelfgeplukt boeket naar huis te gaan.
Voor meer informatie over De Boschhoeve, klik je op de roze button.
Gek op de natuur? Kijk dan ook eens op onze pagina met de leukste natuur-uitjes!
De Boschhoeve
Boshoeve 3
6874 NB Wolfheze
Openingstijden
Klik voor openingstijden door naar de site.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Focus Junior in de zomervakantie
In de zomervakantie heeft Focus Arnhem weer mooie familiefilms in hun juniorprogramma!
Boulderles bij RijnBoulder
Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.
Speurtocht en ansichtkaarten stempelen
Ga deze zomer op ontdekking vol spannende speurtochten, kaarten en verhalen die tot leven komen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!