Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Basketballen bij de Eagles

Basketbal uitproberen? Doe dan een proeftraining bij de Arnhem Eagles!

Arnhem Eagles is een basketbalvereniging die al meer dan 50 jaar bestaat. De club speelt op zowwel breedtesport- als topsportniveau. Het doel van de club is dat iedereen met veel plezier basketbalt en dat degenen die meer willen een uitdaging wordt aangeboden.
 
Altijd al basketbal hebben willen uitproberen? Bij de Eagles kan het! De club biedt je namelijk twee gratis proeftrainingen aan! Ook worden er voor jongens en meiden leuke instuiven georganiseerd. Kids kunnen hier kennis maken met basketbal. De instuif is leuk voor kids van 6 t/m 11 jaar. 
 
Meer weten over de Arnhem Eagles? Klik dan op de roze button. 
 
Heb je je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Doen hoor, zo mis je nooit meer een leuke activiteit voor het hele gezin!

Arnhem Eagles

Brabantweg 115

6844 GA Arnhem

Openingstijden Check voor meer informatie over de dagen en tijden de website via de roze button.
Prijs vanaf 100 euro per halfjaar
Mail direct

Mail direct naar Arnhem Eagles

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!

Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.