
Kids Cirque les
Hoop en sling tijdens de paalfitness lessen voor kinderen bij Pocahontas Studio in Arnhem!
Kinderen kunnen spelenderwijs kennismaken met de paalsport door middel van spelletjes en veel fantasie. Ken je de termen hoop en sling? Na een paalfitness les, weten de kinderen het je haarfijn uit te leggen.
Ze klauteren naar de top van de paal en schommelen in de hoop! Er is een nieuwe Kids Cirque les op de zaterdagochtend bij Pocahontas Studio in Arnhem.
Laat je kind de Aerial sporten (paalsport, luchthoepel en sling) ervaren met veel spel en fantasie.
Wist je dat je hier ook een tof kinderfeestje kunt vieren?
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton.
Pocahontas Studio
Jansbinnensingel 16A
6811 AK Arnhem
Openingstijden
ZaterdagochtendPrijs
Klik voor kosten door naar de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!